• Svježe
SKYSHL 1310nm 1550nm Ručnim SM Optičke Laser Svjetlo Izvor Tester sa MR FC ST LC UPC Adapter i Boja Ekran(SS100S)

SKYSHL 1310nm 1550nm Ručnim SM Optičke Laser Svjetlo Izvor Tester sa MR FC ST LC UPC Adapter i Boja Ekran(SS100S)

KM 33.30
Roba
Dostupno je narudžbi

57 inch Weight : za 0,25 kg/medijana 0.IANE,WAN u svrhu za telekomunikacije mreža.Drugi optičke mreža.Na jedan izlaz luku pruža stabilan laser struju u dvojno talasnim dužinama(1310nm/1550nm).FTTH optičku mrežu.Drugi optičke mreža.Stabilizaciju : mozda, hvaia! javit je 0,05 d B/1hour; mozda, hvaia! javit 0. ★Optimalno rješenje za vlakna testiranje★SS100 S optički svjetlo izvori su idealne alat za dopunu SS101 PVA/SS101 PVC optički moć metara za ubacivanje gubitak i kontinuitet testiranje u optičke mreža.SS100 S(1310/1550nm) Ručnim Optičke Svjetlo Izvor Mogućnosti : .★1310/1550nm Srednjoj Stabilnost Izlaz★U SKYSHL SS100 S Optičke Svjetlo Izvor,nudi izvrsna stabilnost i portability za tačno optičke testiranje.Međugradska optičku mrežu.,UO,FC i LC UPC adapter),koje pruža veliku fleksibilnosti za rad mreže tehničari.Kada sretnete problema, mi smo najjača podršku za naše mušterije.Veza : SC+ST+FC+LC/UPC.Težine : za 0,25 kg/medijana 0.Talasna dužina : 1310nm+1550nm.SKYSHL 1310nm+1550nm Ručnim SM Optičke Laser Svjetlo Izvor Tester Paket Listu : .To je vrlo široke zamijeni i pokazuje drugačije podatke različite boje, i to stvara podaci pokazuju više intuitivna.Svestran i compact ručnim rješenja ponudio za polje koristiti i ultra-stabilan,velike snage rješenja za laboratoriju i proizvodnja.U SKYSHL SS100 S optički svjetlo izvora ima vrlo male velicine,što je vrlo zgodno za mreže inženjeri za nošenje.CCTV/CATV Sistema.i to može izvesti ubodna gubitak merenja na jedan način optičke veze kada je koristio s optička moć metar ili test optičke kabele u kombinaciji sa vlakna proširenje.Veliki Boja LCD ekran,lako operaciju.Mi smatramo proizvod kvalitet života, i strogo pratiti ISO9001 za proizvodnju upravljanja.Pruža 1310nm i 1550nm izlaz talasnim dužinama.Ceo proces proizvodnje je strogo kontrolisano, i sve proizvode su prošle kroz visoka temperatura test, sobna test, vibracija test, glavni i otpust test prije odlaska u fabrici.SKYSHL optičke alati su dizajnirani da budem grub i pouzdan,i da završimo posao.4 cm Boja LCDOperate Vrijeme : ≥13hours Size : 175*75*40mm/6.U isto vrijeme, nastavimo da poboljšaju našu posao i imam tim profesionalnog nakon prodaje u pripravnosti 24 sata na dan osigurati da svaki mušterija se punog dometa profesionalnih tehničke smjernice.Auto Struju : 10minutes.IANE,WAN u svrhu za telekomunikacije mreža.SKYSHL SS100 S pruža 2.Drugačije boje prikaži drugačije podataka,prikaži je više intuitivna; led backlight dozvoljava mreže inženjeri da rade normalno čak i noću.Podržava više od 13 sati rada.Dok sve više i više industries zakačiti važnosti za inteligenciju i informacijske tehnologije, pored tradicionalnog vezom optičke mreže, Više i više podataka se prenosi kroz optičke mreža pojavljuje u nekim oblastima(kao što je radio i tv, željezničke, transport, električne struje, vlada poslove, itd.Imamo izvrstan R&D tim i nakon prodaje tim.,UO,FC i LC UPC adapter),koje pruža veliku fleksibilnosti za rad mreže tehničari.55 kg(Isključiti Baterija).Compact veličine i Trajna dizajn. ★Compact Veličine i Trajna dizajn★U SKYSHL SS100 S optički svjetlo izvora ima vrlo male velicine,što je vrlo zgodno za mreže inženjeri za nošenje.Optičke mreže ima karakteristike dugo prijenos udaljenosti, brzo mjenjač brzina, početni gubitak, i jaka anti-smetnje sposobnost.i SS100 S radi ni u Neprekidnom Talas(CW) modu ili Modulira Modu(270 Hz,1 KHz,2 KHz).55 kg(Isključiti Baterija).FTTH optičku mrežu.i SS100 S radi ni u Neprekidnom Talas(CW) modu ili Modulira Modu(270 Hz,1 KHz,2 KHz).4 cm boja prikaži što je potpuno drugačija od običan crni i bijeli prikaži.Međugradska optičku mrežu.SS100 S(1310/1550nm) Ručnim Optičke Svjetlo Izvor Specifikacije : .SKYSHL SS100 S pruža potpunu optičke test kit pogodan za mreže tehničar koji instalirati i održavati mreže.4 cm boja prikaži to je potpuno drugačija od običan crni i bijeli pokazuje.Talasna dužina : 1310nm+1550nm Stabilization : mozda, hvaia! javit je 0,05 d B/1hour; mozda, hvaia! javit 0.Kombinacija dvije vrste visoko-snagu plastične oklop dizajn i teško Oxford ruksak osigurava da proizvod još uvijek može biti radio normalno čak i da je pala sa visine od 3 miliona.Velicina : 175*75*40mm/6.Ove stvari uključuju razne polje-zamjenjivi ukršteni konektori(ST.Instalaciju optičkog Vlakna mreže. ★Podršku ST,UO,FC i LC UPC Veza★SKYSHL SS100 S pruža potpunu optičke test kit pogodan za mreže tehničar koji instalirati i održavati mreže.CV,270 Hz,1 KHz,2 KHz modulation izlaz.Kombinacija dvije vrste visoko-snagu plastične oklop dizajn i teško Oxford ruksak osigurava da proizvod još uvijek može biti radio normalno čak i da je pala sa visine od 3 miliona.SKYSHL SS100 S svjetlo izvor je jednostavan i isplativo optičke tester.

Svojstva

Najbolje ponude u kategoriji